+380974904442

+380507093924

0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста

Рекомендовано

«Українською асоціацією мисливців та рибалок» за  ознакою «ціна+якість»!

 

 

Патрони «МСВ» класу А «Люкс» виготовлюються на підставі власно розроблених та зареєстрованих відповідним чином  Технічних умов ТУ У 29.6-2490119174-001:2010 та 14-річних розробок та випробувань.

У виготовленні використовуються одні з найкращих комплектуючих європейських виробників та зроблено упор на виготовлення дешевого та якісного патрону.

Використання одного з найкращих сучасних порохів Угорського виробництва «Рекс», дозволило досягнути високої швидкості польоту метає мого заряду та дуже м’якої віддачи під час пострілу.

Швидкість польоту метаємого заряду слід враховувати під час стрільби по рухомих об’єктах та, відповідно, зменшувати упередження.

Особливою є також висока швидкість  розкриття дисперсанту в набоях споряджених ним для стрільби на близьку відстань. На відстані 20-25 м. площа ураження досягає до 1 м.кв.

Кулі «Полева» , з відповідно пристріляної зброї, дозволяють точно та

впевнено уражати тварин на відстані до 120 м!

У патроні використовуються гільзи з більш потовщеною стінкою та специфічним складом пластику, що дозволило багаторазово зменшити витрати енергії пострілу на роздуття гільзи та спрямувати ії на більш сильний  розгін метаємого заряду. Міцність гільзи дозволяє ії використовувати до 4-5 разів.

Патрони для полювання на копитну дичину виготовляються виключено вручну

Випробування під час проведення Сертифікації показали, що патрон залишається придатним для використання на полюванні в діапазоні температур від -50 до +50 градусів С та вологості повітря до 95%!

Усі  різновиди патронів Сертификовано!

Заказ обратного звонка

В настоящее время наш рабочий день закончен. Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Заказ обратного звонка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

Категории